Festiwal SEO Katowice 2013

0
2774

Już w dniu 14 czerwca w Katowicach ma odbyć się pierwszy polski Festiwal SEO 2013, będący nie lada gratką dla tych właścicieli biznesów online, którzy mają pragnienie wypromować się na arenie wyszukiwarek internetowych. Szczególnym zainteresowaniem festiwalem powinni wykazać się właściciele sklepów internetowych – z pewnością nie zabraknie na nim bowiem cennych wskazówek dotyczących nie tylko pozycjonowania, ale i optymalizacji sklepów online. Warto zatem się pojawić, zwłaszcza, że za wejściówki nie trzeba płacić.

Jak będzie wyglądał sam festiwal? Otóż gości zaszczycą swoimi prelekcjami specjaliści z różnych obszarów Polski. Nie zabraknie reprezentantów takich miast, jak Kraków, Łódź, Warszawa czy Katowice. Imprezę ponadto ubarwi swoją obecnością obecny mistrz Polski w pozycjonowaniu z roku 2008, Sławomir Chojnacki, który tym razem odda swój tytuł komuś innemu. Komu? O tym będziemy w stanie przekonać się już w trakcie Festiwalu! A między kolejnymi wykładami nie zabraknie czasu na prywatne rozmowy twarzą w twarz z gwiazdami polskiego podwórka SEO.

Na zakończenie całego festiwalu, równo o 21:00 rozpocznie się After Party, które będzie momentem odprężenia zarówno dla prelegentów, jak i odwiedzających. W trakcie jego trwania nie zabraknie wizyt w pobliskich klubach, w szczególności tych położonych na ulicy Mariackiej.

No votes yet.
Please wait...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here