Startują targi e-Meeting

0
3252

Tysiące odwiedzających, ponad 70 stoisk wystawców z całej Polski, warsztaty i prelekcje specjalistów e-Commerce – tak zapowiadają się targi e-Meeting w Katowicach.

Nie tylko stoiska wystawców z branży e-Commerce i m-Commerce, ale również zapowiedziane warsztaty szkoły e-Commerce Polska przyciągają coraz więcej chętnych na targi e-Meeting, które odbędą się 5 maja 2015 r. w Katowicach.

Poznaj najnowsze trendy

Targi e-Meeting to jedyne miejsce, w którym można poznać najnowsze trendy z branży e-Commerce i m-Commerce jednocześnie. Ponadto uczestnicy, którzy prowadzą sprzedaż online, mogą wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez Szkołę -Commerce Polska pod Patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej. Przez dwa lata działalności szkoła przeszkoliła ponad 300 osób i może pochwalić się wysokimi ocenami uczestników i bardzo dobrą jakością merytoryczną prowadzonych warsztatów. Prelegenci są najlepszymi ekspertami Izby Gospodarki Elektronicznej i cenionymi praktykami w branży. Na targach e-Meeting można z nimi porozmawiać osobiście oraz wziąć udział w ciekawych prelekcjach.

„Najwięksi liczący dostawcy usługi dla firm z branży e-Commerce i m-Commerce: e-Commerce Polska, Paymento, Apaczka, Izba, 3DGence, RzetelnyRegulamin, TrutedShops, Bonair i wielu innych wystawców już potwierdziło swoją obecność, a wolnych stoisk ubywa z dnia na dzień”, podkreśla Andrzej Poniński, organizator targów E-meeting. A to wszystko za darmo, po rejestracji na stronie: http://e-meeting.pl/dla-odwiedzajacych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 

Na miejscu można liczyć na specjalne oferty – promocje, bonusy do umów, korzystniejsze warunki współpracy – tylko w dzień organizowanych targów.

Miejsce targów to prestiżowa lokalizacja w Katowicach – Międzynarodowe Centrum Kongresowe przy Spodku.

No votes yet.
Please wait...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here