II edycja konferencji Ecommerce Trends już w drugiej połowie września

  0
  1070

  Już 23 września rozpocznie się druga edycja konferencji Ecommerce Trends, która powstała specjalnie z myślą o tych osobach, które działają na arenie ecommerce, ale także tradycyjnego handlu. Konferencja ta ma na celu przedstawienie zmian, jakie jesteśmy w stanie zaobserwować w branży, a także zaprezentowanie trendów, jakie obecnie panują wśród osób działających w jej obrębie.

  W tym roku wspomniana konferencja będzie wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju, jeszcze atrakcyjniejszym ze względu na to, iż zostanie połączona z V edycją Targów eHandlu. Nie zabraknie tutaj mnóstwa profesjonalnych prelegentów z bardzo różnych obszarów eHandlu – pojawią się zarówno dostawcy usług logistycznych, kadry firm działających w branży, osoby z kluczowymi stanowiskami w działach sprzedaży, a także młodzi twórcy innowacyjnych start-upów.

  Konferencja potrwa całe dwa dni, w trakcie których nie zabraknie przygotowanych przez specjalistów z kraju i zagranicy prezentacji, różnego rodzaju dyskusji oraz tak zwanych „case studies”. Całość ma odbyć się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorzy spodziewają się przeszło 130 wystawców, 300 uczesników konferencji i więcej niż 2 tysięcy odwiedzających. Was też nie może tam zabraknąć!

  No votes yet.
  Please wait...

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here