Dlaczego warto założyć własny sklep internetowy?

1
2936

Samodzielny sklep internetowy – Twój skok w nowoczesność. Branża e-commerce rosnąca rok do roku w tempie dwucyfrowym, to szansa na Twój sukces. Zamiast tkwić wśród tradycyjnych rozwiązań, postaw na nowoczesny biznes w sieci i otwórz własny sklep internetowy.

Dlaczego warto zainwestować we własny sklep internetowy?


Założenie sklepu internetowego to okazja, by za pomocą prostych narzędzi szybko zdobyć bardzo wdzięczny rynek i oddanych klientów. To również możliwość poszerzenia dotychczasowej działalności oraz rozkręcenie istniejącego biznesu.

Samodzielny sklep internetowy

Zawsze marzyłeś o tym, by być swoim szefem? Otwierając samodzielny sklep internetowy, bierzesz sprawy w swoje ręce: sam decydujesz o swoim dniu pracy i masz największy wpływ na własną niezależność finansową. Nie zapomnij o tych aspektach, decydując się na założenie sklepu internetowego.

Gdy marzysz o pracy w domu

Chciałbyś pracować w kapciach, w domowym zaciszu a w słoneczne dni na ławce w parku? Prowadząc własny sklep internetowy biuro masz zawsze przy sobie.  Dzięki temu o interesy możesz zadbać zarówno w kawiarni przy spotkaniu ze znajomym, jak i w kinowym hallu tuż przed wyczekiwanym seansem filmowym.

Własny sklep internetowy

To Ty masz kontrolę nad czasem i miejscem swojej pracy – najbardziej przyjazna korporacja czy rodzinna firma nie zadba o te warunki tak dobrze jak Ty sam.

Praca z pasją

Otwierając sklep internetowy, masz możliwość w łatwy sposób połączyć pracę z własnym hobby. Uwielbiasz zwierzęta i zawsze chciałeś prowadzić sklep z akcesoriami dla pupili? A może kochasz biegać i swoją pasją, poprzez sprzedaż najlepszych butów do treningu chcesz zarażać innych? Zakładając e-sklep masz szansę przekuć pasję w intratny interes.

Niski próg wejścia

Zawsze wydawało Ci się, że własny biznes musi się wiązać z dużym nakładem finansowym? Nie w przypadku, gdy decydujesz się na otwarcie sklepu internetowego.

Jak założyć sklep internetowy?


Na początek wystarczy komputer i dostęp do internetu.

Kolejny krok to wybór odpowiedniego oprogramowania. Jeśli otwierając własny e-sklep, zdecydujesz się na abonament SaaS, inwestycja nie będzie wysoka gdyż będziesz płacił tylko abonament miesięczny za utrzymanie Twojego sklepu, a idące za takim rozwiązaniem wsparcie techniczne jest nieocenione. Mówimy o kwotach rzędu 45 zł miesięcznie.

Dodatkowo warto zainteresować się hurtowniami dropshippingowymi dzięki którym nie będziesz musiał mieć towaru. To one wyślą towar bezpośrednio do Twojego klienta!

Niewielkie ryzyko, duża szansa

Założenie sklepu internetowego nie wiąże się ani z kosztownym wynajęciem lokalu, ani powierzchni magazynowych. Dostępna w abonamencie SaaS integracja sklepu z hurtownią sprawia, że nie musisz zapychać półek towarem, co do którego nie masz pewności, czy zostanie wykupiony przez klientów.

Z kolei dzięki sprzedaży w modelu dropshipping czyli przeniesieniu kwestii dostawy na hurtownię, nie tracisz czasu i pieniędzy na kwestie logistyczne. Z poziomu własnego komputera, na początek bez wsparcia licznych sprzedawców , uda Ci się rozkręcić Twój własny sklep internetowy.

Wsparcie profesjonalistów

Decydując się na założenie sklepu internetowego i skorzystanie z abonamentu SaaS, otrzymujesz pełne telefoniczne i mailowe wsparcie profesjonalistów w zakresie oprogramowania, grafiki oraz narzędzi pozwalających na sprawne pozycjonowanie Twojego własnego e-sklepu w sieci. Nie musisz uczyć się na swoich błędach. Ta droga do sukcesu jest prostsza niż myślisz!

Nie jesteś pewien, czy warto otworzyć sklep internetowy? Nie wiesz, na czym polega abonament SaaS lub dropshipping w sklepie internetowym? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – zapewnią Tobie wsparcie i pomogą podjąć decyzję o własnym sklepie internetowym.

Możesz także bezpłatnie przetestować sklep przez 14 dni zagłębiając się we wspaniały świat e-commerce.

728x90

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.