Bramka płatności bez firmy – Sky-Pay

0
2479
bramka płatności bez firmy

Każdy, kto chce przetestować swój pomysł na biznes bądź szybko i łatwo dorobić do etatu, może skorzystać ze statusu działalności nierejestrowanej. Pozwala Ci on uniknąć zbędnych kosztów oraz formalności, jednocześnie umożliwiając zarobki do wysokości połowy pensji minimalnej brutto w danym roku.

Niestety taki model wiąże się także z trudnościami w nawiązywaniu współpracy z różnymi podmiotami, w tym choćby z bramkami płatności. Z pomocą przychodzi jednak Sky-Pay! Na czym polega takie rozwiązanie i kiedy warto zrobić z niego użytek?

Przyjmowanie płatności online bez firmy

Chcąc prowadzić sklep internetowy, musisz udostępnić swoim klientom różne metody płatności za zamawiane towary. Do najczęściej wybieranych przez konsumentów rozwiązań należą szybkie przelewy internetowe, choć sporą popularnością cieszą się również karty płatnicze oraz BLIK. Kupujący powinni mieć szeroki wybór, który pozwoli im realizować transakcje zgodnie z ich osobistymi preferencjami.

Jednym z kluczowych etapów zakładania sklepu internetowego jest więc integracja strony z funkcjonalną bramką płatności. To usługa kompatybilna z różnymi systemami płatniczymi, gwarantująca dostęp do wszystkich najpopularniejszych rozwiązań. Niestety większość produktów tego typu przeznaczona jest wyłącznie dla firm posiadających NIP. Nie mogą z nich zatem skorzystać osoby prowadzące działalność nierejestrowaną.

👉 Przeczytaj także: Sklep internetowy a działalność nierejestrowana – poradnik

Sprzedawcy, którzy znaleźliby się w takiej sytuacji, byliby ograniczeni do przyjmowania płatności gotówkowych bądź tradycyjnych przelewów bankowych. To z kolei mocno nadszarpnęłoby cierpliwość większości potencjalnych klientów. Z dużym prawdopodobieństwem porzucaliby oni koszyki przed finalizacją transakcji, mając świadomość, że w konkurencyjnym sklepie zajmie im ona zdecydowanie mniej czasu.

Jeśli chcesz uniknąć takich problemów, musisz znaleźć rozwiązanie przeznaczone nie tylko dla zarejestrowanych firm, ale także dla osób fizycznych. Tak działa właśnie Sky-Pay, czyli autorska bramka płatności platformy sklepowej Sky-Shop. To rozwiązanie unikalne w skali rynku i cieszące się sporym uznaniem wśród początkujących przedsiębiorców. Na czym polega?

Sky-Pay – bramka płatności bez firmy

Sky-Pay to nowoczesne rozwiązanie, gwarantujące dostęp do najpopularniejszych metod płatności na rynku. Bramkę taką w swoim sklepie internetowym zaimplementować mogą zarówno przedsiębiorcy posiadający NIP, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność nierejestrowaną. Sky-Pay obsługuje aż 32 kanały płatności, w tym:

 • szybkie przelewy internetowe z 27 różnych banków,
 • karty płatnicze Visa, Master Card i Maestro,
 • BLIK oraz PeoPay.

Każda płatność zarejestrowana przez bramkę trafia na rachunek bankowy właściciela sklepu w ciągu 24 godzin. Jak więc widzisz, Sky-Pay to błyskawiczny dostęp do pieniędzy. Nie musisz bowiem czekać na wypłatę zgromadzonych środków.

Istotną zaletą Sky-Pay jest także bardzo łatwy dostęp i szybki start sprzedaży. Początkujący przedsiębiorcy nie muszą podpisywać żadnych umów. Wystarczy, że zakładając sklep internetowy w Sky-Shop, wypełnią formularz rejestracyjny w panelu administracyjnym platformy. Bramka płatności zostanie aktywowana w ciągu 48 godzin. Warto również pamiętać o promocyjnej prowizji, która przez pierwsze 3 miesiące użytkowania Sky-Pay będzie wynosiła tylko 1% od transakcji!

👉 Dowiedz się więcej o Sky-Pay:

Nie tylko bramka płatności, czyli Sky-Shop dla osób bez firmy

Sky-Shop to kompleksowa platforma, która udostępnia swoim użytkownikom znacznie więcej niż tylko możliwość przyjmowania płatności online bez działalności gospodarczej. Zaawansowane oprogramowanie obejmuje między innymi:

 • intuicyjny kreator stron e-commerce,
 • integracje z hurtowniami (tradycyjnymi i dropshippingowymi),
 • integracje z dodatkowymi kanałami sprzedaży (m.in. Allegro, eBay czy Ceneo),
 • wbudowane narzędzia marketingowe,
 • wbudowany minisystem księgowy.

Abonament za korzystanie z platformy zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie, a obejmuje wszystkie usługi niezbędne do założenia i prowadzenia własnego sklepu internetowego. Co najważniejsze, oprogramowanie tworzone jest również z myślą o osobach nieposiadających firmy i prowadzących jedynie działalność nierejestrowaną. Takim sprzedawcom Sky-Shop oferuje na przykład:

 • możliwość budowy własnego sklepu internetowego od podstaw,
 • dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych,
 • wsparcie techniczne,
 • możliwość prowadzenia sprzedaży we własnym sklepie, na Allegro czy OLX bez konieczności posiadania firmy,
 • możliwość wystawiania rachunków w intuicyjnym systemie księgowym.

Sky-Pay – korzystaj z bramki płatności bez firmy!

Sky-Pay to jedna z nielicznych na rynku bramek płatności przeznaczonych zarówno dla zarejestrowanych firm, jak i dla osób fizycznych. Łatwo dostępna i bardzo prosta w obsłudze funkcja stanowi zresztą integralną część bardziej kompleksowego rozwiązania, czyli platformy sklepowej Sky-Shop.

Jeśli planujesz otwarcie własnego sklepu internetowego – zwłaszcza w formie działalności nieewidencjonowanej – takie oprogramowanie może się dla Ciebie okazać idealnym wyborem!

👉 Jeżeli masz pytania związane z oprogramowaniem czy bramką płatności, zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach e-commerce!


Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here