MultiStore – Prowadź wiele sklepów internetowym w jednym

0
2517

Coraz więcej sklepów internetowych próbuje dywersyfikować swój e-biznes, najczęściej tworząc kolejny sklep internetowy. Jest to z często stosowanych metod zwiększania zasięgu swojego biznesu, często tworząc drugi lub kilka kolejnych sklepów pod innymi markami które próbują zdobyć coraz większą ilość klientów. Takie rozwiązanie można także zaklasyfikować jako jedna z metod omnichannel.

Problematyka prowadzenia wielu sklepów

Po stworzeniu kilku sklepów internetowych i rozpoczęcia sprzedaży przez wiele sklepów pojawia się często kilka problemów związanych z logistyką oraz organizacją działania sklepów. Stajemy w sytuacji gdzie musimy logować się do kliku paneli administracyjnych sklepów, gromadzić podobne dane w kilku sklepach internetowych które niejednokrotnie się dublują, pojawiają się problemy z dobrym zarządzaniem stanami magazynowymi oraz sprzedażą za dużej ilości produktów w kilku sklepach na raz. Na dłuższą metę jest to rozwiązanie uciążliwe które ogranicza lub nawet uniemożliwia dynamiczny rozwój firmy i kilku sklepów internetowych.

Jednym z poważniejszych zagrożeń jest także fakt iż do obsługi każdego sklepu trzeba zatrudniać kolejnego pracownika który będzie wykonywał te same czynności co poprzedni – jest to rozwiązanie nie ekonomiczne i powodujące problemy.

MultiStore – Technologiczne wybawienie

 

Rozwiązaniem tego typu problemów jest MultiStore – funkcja w oprogramowaniu sklepu która umożliwia połączenie kilku instancji sklepów za pomocą panelu administracyjnego co daje możliwość obsługi zamówień oraz zarządzania produktami we wszystkich sklepach z poziomu jednego panelu administracyjnego. Wyobraź sobie że posiadasz 10 sklepów i cała sprzedaż oraz stany magazynowe obsługujesz poprzez jeden panel administracyjny – prawda że piękna wizja? Teraz możesz ją spełnić.

Moduł MultiStore oferuje pełen zakres funkcjonalności umożliwiający sprawne zarządzanie nawet kilkunastoma sklepami internetowymi naraz.

Zarządzanie sprzedażą z wielu sklepów

Możesz zarządzać całą sprzedażą z poziomu jednego głównego sklepu internetowego bez konieczności logowania się do innych paneli administracyjnych. Zamówienia spływają ze wszystkich sklepów do jednego sklepu głównego. Realizując zamówienia z innych sklepów z poziomu sklepu głównego klienci dostają komunikaty tylko ze sklepu w którym dokonali zakupu i nie są świadomi że ich zamówienie obsługiwane jest z poziomu innego panelu administracyjnego sklepu.

Aktualne produkty i stany magazynowe

Wszystkie Twoje sklepy będą miały aktualne stany magazynowe produktów dzięki czemu Twoja oferta będzie spójna z Twoim systemem magazynowym.  Oczywiście Twój sklep główny może być spięty z systemem ERP takim jak Subiekt GT.

Możesz także zautomatyzować wymianę informacji produktowych pomiędzy sklepami dzięki czemu sklep główny może być bazą produktową z której pozostałe sklepy będą je pobierać. Tym samym zapewnisz swoim wszystkich sklepom gwarancję aktualnych stanów magazynowych. Jakakolwiek zmiana stanu magazynowego w dowolnym sklepie internetowym jest od razu odnotowana i zaktualizowana w pozostałych sklepach internetowych.

Rozwiń swój e-biznes zapewniając sobie automatykę procesów w Twoich sklepach internetowych. Skorzystaj z modułu MultiStore dostępnego na platformie sklepów internetowych Sky-Shop.pl

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.