Jak założyć sklep internetowy? Wykorzystaj bezpłatne szkolenia!

1
7341
szkolenie sklep internetowy

Zakładanie sklepu internetowego jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Wiedza z zakresu programowania i grafiki nie jest niezbędna. Szereg gotowych rozwiązań i możliwość zminimalizowania biurokracji skróci i usprawni proces tworzenia własnego biznesu. Dowiedz się jak założyć sklep internetowy i wykorzystaj bezpłatne szkolenia od Sky-Shop, żeby solidnie przygotować się do jego prowadzenia już na starcie.

 • Do otworzenia sklepu internetowego nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy
 • Nie musisz inwestować kilkudziesięciu tysięcy w założenie sklepu internetowego!
 • Korzystaj z webinarów prowadzonych przez specjalistów zupełnie za darmo

Spis treści:

Co musisz mieć by założyć sklep internetowy?
Sklep internetowy bez firmy
Sklep internetowy bez magazynu
Pomysł na własny e-sklep
Wybierz oprogramowanie dla swojego sklepu
Bezpłatne szkolenia z zakładania sklepu internetowego

Co musisz mieć by założyć sklep internetowy?


Posiadanie sklepu internetowego wiąże się z obowiązkami ze strony prawnej i logistycznej, które musisz opanować. Na początku warto wypisać rzeczy, które będą niezbędne do jego prowadzenia:

 • firma (każda z dopuszczalnych przez prawo form działalności oprócz działalności partnerskiej) i związana z jej prowadzeniem księgowość
 • oprogramowanie dla sklepu internetowego
 • magazyn
 • wiedza z zakresu funkcjonowania sklepu internetowego, którą możesz zdobyć na bezpłatnych szkoleniach

Sklep internetowy bez firmy


Wydawać by się mogło, że prowadzenie sklepu internetowego bez prowadzenia firmy jest niemożliwe. Tymczasem działalność nierejestrowana pozwala na takie działania pod warunkiem, że miesięczny przychód nie przekroczy 1050 zł brutto (przed odprowadzeniem podatku dochodowego). Jest to rozwiązanie, które rekomendujemy osobom chcącym rozwijać swoją działalność bez presji związanej z opłacaniem składek ZUS.

Sklep internetowy bez magazynu


Sprzedaż towarów bez rozległej powierzchni magazynowej zdaje się niemożliwa. Jednak dropshipping oferujący wysyłkę towaru prosto z hurtowni do kontrahenta pozwala na prowadzenie sklepu internetowego bez opłat za magazyn. Odpowiedni dobór hurtowni, z którymi nawiążesz współpracę sprawi, że będziesz w stanie prowadzić sprzedaż z całkowitym pominięciem składowania towarów u siebie.

Poniżej darmowe szkolenie – webinar dotyczący dropshippingu przygotowany przez zespół Sky-Shop.

Pomysł na własny e-sklep


Kluczowy dla założenia e-sklepu jest pomysł. Zanim rozpoczniesz poszukiwanie oprogramowania, sprecyzuj artykuły, jakie chcesz sprzedawać. Mogą to być zarówno rzeczy związane z Twoją pasją, jak i zupełnie inną branżą, na którą aktualnie jest popyt. Staraj się poszukiwać aktualnych trendów oraz nisz, w których możesz stać się monopolistą. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie zagwarantuje Ci zadowalający wzrost słupków sprzedażowych każdego miesiąca.

Wybierz oprogramowanie dla swojego sklepu


Kiedy już wiesz, co chcesz sprzedawać, warto pochylić się nad wyborem oprogramowania odpowiedniego dla Twojego sklepu. Dobrą wiadomość stanowi fakt, że wbrew informacjom, jakie można znaleźć w internecie, do jego stworzenia nie musisz zatrudniać szeregu specjalistów. Programista, grafik, a nawet wiedza o wyborze odpowiedniego serwera okazuje się zupełnie zbędna, gdy korzystasz z modelu abonamentowego dla oprogramowania sklepu internetowego. Jak to działa?

  • opłacasz comiesięczny abonament (jak za usługi telekomunikacyjne)
  • otrzymujesz stale dopracowywane, całkowicie gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego
  • nie martwisz się o nic, bowiem w swoim pakiecie masz nie tylko pomoc techniczną, ale także pocztę, obsługę płatności on-line, gotowe szablony dla sklepów i wiele innych
  • Twój usługodawca dba o poprawne funkcjonowanie infrastruktury systemowej, a Ty wraz z rozwojem firmy dobierasz kolejne odpowiadające Ci funkcje
 • Skupiasz się jedynie na prowadzeniu sklepu i jego promocji, zupełnie nie przejmując się aspektem technicznym

Co więcej, Sky-Shop oprócz dostarczenia Ci gotowego rozwiązania, pozwala dobierać usługi dodatkowe skumulowane w jednym miejscu. W ofercie znajdziesz m.in. regulamin sklepu internetowego, wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa strony, a w razie potrzeby możliwość stworzenia dodatkowych grafik.

Bezpłatne szkolenia z zakładania sklepu internetowego


Jeśli jesteś osobą zainteresowaną tworzeniem sklepu internetowego, jego funkcjonowaniem i możliwościami, jakie odkrywa przed Tobą branża e-commerce, możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń.

To tam, zupełnie za darmo zdobędziesz szereg przydatnych umiejętności nie tylko na początku prowadzenia działalności, ale także w trakcie jej trwania. Wiedza przekazywana przez profesjonalistów zajmujących się sklepami internetowymi od wielu lat stanowi gwarancję kompleksowego i merytorycznego podejścia do tematu. Korzystając z doświadczenia innych, masz szansę na spełnienie swoich marzeń o założeniu sklepu internetowego!

Jeśli spodobał Ci się film wprowadzający do tematyki zakładania sklepu internetowego, obejrzyj kolejne. Darmowe webinary prowadzone są regularnie, a ich tematyka obejmuje szerokie spectrum funkcjonalności e-sklepu. Masz wątpliwości? Coś jest niezrozumiałe? Zadzwoń lub napisz i zdobądź cenne informacje!

grupa dropshipping

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

1 KOMENTARZ

 1. Liczę na kolejne poradniki, bo właśnie stoję przed decyzją czy otwerać własny sklep internetowy, ale im dłużej robię research tym większe przerażenie mnie ogarnia 😛

  Rating: 5.0/5. From 2 votes.
  Please wait...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here