Bramka płatności online – którą wybrać?

0
4715

Polscy internauci najchętniej finalizują transakcję poprzez szybkie płatności online, dlatego powinieneś mieć tę metodę w swoim sklepie internetowym. Którą bramkę płatności oniline powinieneś wybrać? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Spis treści:
Porównanie bramek szybkich płatności online
Najtańsza bramka szybkich płatności online
Podsumowanie

Porównanie bramek szybkich płatności online


Gdy porównujesz bramki szybkich płatności online, powinieneś przeanalizować przede wszystkim koszty, jakie poniesiesz. Najpierw weź pod uwagę prowizję od transakcji, a następnie dowiedz się, czy będziesz ponosił opłatę instalacyjną.

Kolejnym istotnym czynnikiem w czasie porównywania bramek szybkich płatności jest fakt, czy będziesz musiał podpisywać umowę z operatorem.

W takich sytuacjach formalności mogą trwać nawet 2 tygodnie, a przecież Tobie zależy na szybkim zoptymalizowaniu sklepu internetowego i odpowiadaniu na potrzeby klientów.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, porównując bramki szybkich płatności? Oczywiście o prostej obsłudze. Panel płatności online powinien być intuicyjny i zautomatyzowany, dzięki czemu bez trudu będziesz mógł sprawdzić aktualne dane.

Ponadto bramka płatności online powinna również mieć najpopularniejsze kanały płatności, tak aby klient mógł zapłacić w wygodny i preferowany przez niego sposób.

Ostatnim elementem, który powinieneś wziąć pod lupę w czasie porównywania bramek szybkich płatności, jest bezpieczeństwo. Sprawdź, czy operator jest godny zaufania i czy dane Twoich klientów nie wypłyną.

Najtańsza bramka szybkich płatności online


pexels-photo-541522

Przejdźmy więc do meritum dzisiejszego artykułu, czyli odpowiedzi na pytanie: którą bramkę szybkich płatności powinieneś wybrać? Oczywiście nie odpowiemy na tę wątpliwość w jasny sposób, ponieważ często decyzja ta będzie zależała od indywidualnej oferty.

Jednak naszym zdaniem najlepiej wybrać bramkę szybkich płatności, którą oferuje Twoja platforma sklepowa. Zalety takiego rozwiązania pokażemy Ci na przykładzie szybkich płatności Sky-Pay, które są wbudowanym system Sky-Shop.pl. Niedawno platforma sklepowa Sky-Shop.pl wprowadziła taką metodę finalizacji transakcji, więc potraktuj tę część artykułu jako recenzję 🙂

Weźmiemy pod lupę najpierw koszty, jakie poniesiesz. Wysokość prowizji od transakcji zaczyna się już od 1,69 %, co oznacza, że Sky-Pay jest jedną z najtańszych bramek szybkich płatności online na rynku e-commerce. Ponadto nie zapłacisz opłaty instalacyjnej (przelew weryfikacyjny jest bezpłatny), ponieważ aktywacja jest po stronie platformy sklepowej Sky-Shop.pl.

Zwróć również uwagę na to, że nie musisz podpisywać umowy, a szybkie płatności Sky-Pay zostaną aktywowane nawet w ciągu 48 h.

Pamiętaj też, że najtańszą bramkę szybkich płatności będziesz obsługiwał w panelu administracyjnym sklepu. Jeśli nauczyłeś się już nawigować po oprogramowaniu Sky-Shop.pl, to bez trudu ogarniesz Sky-Pay. Ponadto ten system automatycznie zmienia status zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na „opłacone”.

Co jeszcze sprawia, że Sky-Pay jest odpowiednią bramką szybkich płatności dla Ciebie? Oczywiście dostępność najpopularniejszych metod finalizacji transakcji, czyli płatność w bankach, BLIK czy karta kredytowa.

Na koniec zostawiliśmy kwestię bezpieczeństwa. Pamiętaj, że gwarantem bezpieczeństwa szybkich płatności Sky-Pay jest Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media.

Podsumowanie


Jak widzisz, Sky-Pay spełnia wszystkie kryteria, które wyszczególniliśmy w zasadach porównywania bramek szybkich płatności online. Teraz się pewnie zastanawiasz, jak aktywować ten system. Tego dowiesz się z tej strony. Powodzenia!

No votes yet.
Please wait...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here